PMC GROUP – liels kokapstrādes uzņēmums Baltkrievijā, kura vēsture veidojusies vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmums izvietots Baltkrievijas gleznainajā stūrītī – Postavā. Nomalē ar bagātīgiem mežiem un ezeriem. Ražošanas platības veido aptuveni 200 tūkstoši m2.
PMC nodarbojas ar iekšdurvju ražošanu, trīsslāņu vien joslas parketa dēļu (PD-3), apkures granulu ražošanu, bet nesen uzsākta krēslu un galdu ražošana. Produkcijas gada izlaidums – 170 tūkstoši durvju un vairāk nekā 200 tūkstoši m2 parketa dēļu. Visu šo gadu laikā uzņēmuma kolektīva galvenais mērķis bijis produkcijas kvalitātes paaugstināšana. Šajā nolūkā uzņēmums pastāvīgi veic iekārtu modernizāciju, izmanto vadošo ražotāju materiālus, veic personāla apmācību. Tāpēc PMC produkcija ir pieejama Baltkrievijā, Baltijas valstīs, Ziemeļamerikā, Itālijā, Dānijā, Irākā, Lībijā, Ukrainā, Azerbaidžānā un visos Krievijas reģionos.
PMC – tās ir divas vienā birojā apvienotas ražotnes:
1. Durvju ražotnes teritorijā atrodas apaļkoku zāģēšanas cehs ar divām firmu Primultini (Itālija) un Paul (Vācija) kokzāģētavas iekārtām. Secal (Itālija) žāvēšanas kameru komplekss ļauj izkaltēt koksni līdz nepieciešamajam mitrumam. Itālijas firmas Koimpex izejvielu optimizācija un šķirošanas līnijas nodrošina pirmklasīgu koksnes apstrādes kvalitāti. Salīmēt un apstrādāt sagataves durvju detaļu ražošanai palīdz tās pašas itāļu firmas darbagaldi. Durvju apdare notiek, izmantojot firmu Osmo (Vācija), Helios (Slovēnija), Sherwin-Williams Baltic (ASV) un – Renner (Itālija), mūsdienīgu aprīkojumu un lakošanas materiālus kas atbilst Eiropas standartiem. Pirms iesaiņošanas kartonā gatavajai produkcijai tiek veikta kvalitātes kontrole. Nosūtīšana notiek ar Eiropas parauga paletēm.

2. Parketa ražotnes teritorijā ir arī kokzāģēšanas līnija EWD (Vācija), kas nodrošina apaļkoku zāģēšanu, kā arī to šķirošanu tādā veidā, ka iznākot no šī kompleksa tiek iegūts apgriezts dēlis. Teritorijā tāpat arī izvietots Secal (Itālija) žāvēšanas kameru komplekss. Izžāvēts dēlis nonāk lielā firmas Koimpex (Itālija) parketa līnijā, kur paralēli notiek vairāki procesi. Proti: priedes pamatņu (parketa dēļa apakšējā slāņa) sazāģēšana un līmēšana, priežu līstes (vidējā slāņa) sagatavošana un ieguldīšana, 3 -4 mm biezu ozolkoka sagatavju (virsējā slāņa) sazāģēšana. Pēc tam slāņi tiek salīmēti kopā, un parketa dēlis iziet slīpēšanas un profila frēzēšana. Pēc tam tiek veikta materiālu apdare ar firmas Bona (Zviedrija) lakām. Gatavā produkcija iziet kvalitātes kontroli un tiek iesaiņota kartona iepakojumā. Nosūtīšana notiek ar Eiropas parauga paletēm.

Uzņēmums aktīvi piedalās starptautiskajās izstādēs, kas notiek Milānā, Oslo, Minhenē un Maskavā. Tam ir arī izstāžu telpas Kuveitas valstu teritorijā, Omānā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Kanādā.
Produkcijas klāsts pastāvīgi paplašinās, aprīkojums tiek pilnveidots, tiek ieviestas jaunas tehnoloģijas. Uzņēmums cenšas iet vienā solī ar mūsdienīgām dizaina tendencēm. Tāpēc var piedāvāt mūsdienīgu un tehnoloģisku risinājumu durvju un parketa dēļu jomā.